פרופ' יעקב שכטר | Prof. Jacob Schachter

פרופ' יעקב שכטר הוא מבכירי הרופאים האונקולוגים העוסקים בטיפול במלנומה בישראל, מייסד ומנהל מכון אלה לטיפול ומחקר במלנומה וסרטן העור שבמרכז הרפואי שיבא וסגן מנהל המערך האונקולוגי בבית החולים. כמו כן עומד פרופ' שכטר בראש הפורום של האגודה הישראלית למלנומה, חבר באיגוד הישראלי לאונקולוגיה ורדיותרפיה קלינית ISCORT, ומשמש פרופסור בחוג לאונקולוגיה בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר… להמשך הכתבה »

פרופ' חיים גוטמן | Prof. Haim Gutman

פרופ' חיים גוטמן מבכירי הרופאים הכירורגים בישראל, מנהל את השירות לכירורגיה אונקולוגית במרכז הרפואי רבין-בילינסון, מומחה לכירורגיה כללית ואונקולוגית. במקביל מבצע פרופ' גוטמן מחקרים רבים בתחומי הכירורגיה האונקולוגית. פרופ' חיים גוטמן, בוגר בהצטיינות של בית הספר לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב, היה בשנים 1993-1991  עמית מחקר לכירורגיה אונקולוגית במרכז הרפואי מ.ד. אנדרסון (M.D.Anderson) ביוסטון… להמשך הכתבה »

ד"ר רועי טל | Dr. Roy Tal

ד"ר רועי טל הוא מומחה לרפואת עור ומין ורופא בכיר במרפאת השומות של מחלקת העור במרכז הרפואי רבין-בילינסון. עיקר עיסוקו הוא באבחון מוקדם של סרטן העור. ד"ר טל הינו בוגר בהצטיינות של בית הספר לרפואה ע"ש ג'ויס וארווין גולדמן באוניברסיטת בן גוריון ובעל תואר B.Sc בביולוגיה מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף, ד"ר טל חבר האגוד הישראלי… להמשך הכתבה »